Munkatársaink

Munkatársaink


Molnár Lajos Milán
közművelődési szakember, ügyvezető igazgató
igazgato@ankk.hu
 

Bubán Levente
közművelődési szakember, szakmai igazgatóhelyettes
buban.levente@ankk.hu


Habon Dénes 
működtetési igazgatóhelyettes,
létesítményvezető

habon.denes@ankk.hu


 
                                      
Titkárság

 
           



Csekő Zsuzsa
titkárságvezető
cseko.zsuzsa@ankk.hu
 
 

Módszertani, koordinációs és képzési csoport

 
       

Derecskei Edina
közművelődési szakember, módszertani csoportvezető

derecskei.edina@ankk.hu

Kiss Melinda
közművelődési és felnőttképzési szakember
kiss.melinda@ankk.hu

Urbán Mária
közművelődési szakember
urban.maria@ankk.hu

Ujlaki Csaba
közművelődési munkatárs
ujlaki.csaba@ankk.hu


Tompa Barbara
közművelődési szakember
tompa.barbara@ankk.hu

Fróna Katalin
közművelődési módszertani tanácsadó
frona.kata@ankk.hu
 

 
 
   

 

 

 
   

Szervezési csoport
 
         


Hajnal Anna
közművelődési szakember, szervezési csoportvezető
hajnal.anna@ankk.hu


Fejes Arnold
közművelődési szakember, kiállításrendező
fejes.arnold@ankk.hu


Fejes Nikolett
közművelődési szakember
fejes.nikolett@ankk.hu


Tugyi Enikő 
közművelődési szakember
tugyi.eniko@ankk.hu



Pálinkás Csaba
közművelődési szakember
palinkas.csaba@ankk.hu
 
 


Zombori Tímea
közművelődési szakember
zombori.timea@ankk.hu


Pintér Zsuzsanna
közművelődési szakember
pinter.zsuzsanna@ankk.hu


Kiss Márton
ifjúságsegítő
Szolnoki Ifjúsági
Közösségi Tér

kiss.marton@ankk.hu
 
 
 

Napsugár Gyermekház

 
         


Csehné Kovács Sarolta
közművelődési szakember, népijáték és kismesterségek oktató, csoportvezető
kovacs.sarolta@ankk.hu
 


Csajbók Andrea
közművelődési munkatárs
     

Három Henrietta
népijáték és kismesterségek oktató


Gazsó Györgyi
közművelődési munkatárs


Vincze Ágnes
népijáték és kismesterségek oktató


Hamarné Nagy Gabriella
népijáték és kismesterségek oktató


Polyák Erika
technikai munkatárs


Ábel Gyula
technikai munkatárs
     

Marketing csoport

 
         

Szőllősi Judit
marketing csoportvezető
szollosi.judit@ankk.hu

Bárándiné Nikolényi Edit
Tourinform irodavezető
barandineedit@ankk.hu


Hajdú Csaba
marketing főmunkatárs
hajdu.csaba@ankk.hu


Póta Sándor
kreatív ipari szakember
pota.sandor@ankk.hu


Berényi István
számítógépes grafikus
berenyi.istvan@ankk.hu

Molnár Katalin
Tourinform munkatárs
molnar.katalin@ankk.hu
 
   

Pénzügyi csoport

 
         

Kardosné Faragó Edit
gazdasági vezető


Nagyné Győri Melinda
pénzügyi csoportvezető

nagyne.melinda@ankk.hu


Morva Lászlóné
pénztáros

morva.laszlone@ankk.hu

Pál Istvánné
jegypénztáros
pal.istvanne@ankk.hu


Csabai Edit
ingatlanértékesítési koordinátor
csabai.edit@ankk.hu


Géczi Mónika
személyügyi referens
gmonika@ankk.hu
 

Üzemeltetési csoport

 
         


Fehér Gábor
műszaki csoportvezető
feher.gabor@ankk.hu

 




Fehér Ferenc
műszakos, karbantartó



Hajagos Péter
műszakos, karbantartó



Gujka Roland
műszakoskarbantartó

 

Kalocsai Ferenc
   működtetési koordinátor
  kalocsai.ferenc@
ankk.hu


Kelemen Péter
külsős szakértő, hangtechnikus
kelemen.peter@ankk.hu

     
           
 


Dr. Lojek Levente
Adatvédelmi tisztviselő
info@bovard.hu